Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Галерея
Учні про гімназію
Адреса гiмназiї
Мапа сайту
Архів
Подiї гiмназiї, 2009-2010 н.р.


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПОДIЇ ГIМНАЗIЇ, 2009-2010 н.р.

Туристсько-краєзнавчий зльот працівників освіти

Закінчився напружений та цікавий 2009-2010 н.р. Але наші вчителі не пішли на канікули, а продовжували відстоювати честь гімназії на туристсько-краєзнавчому зльоті працівників освіти Оболонського району. Ми з честю змагалися - долали перешкоди, відповідали на складні питання, надавали допомогу постраждалим… і перемогли! Серед 25 команд вчителів району наша команда - найдружніша, найрозумніша та найсильніша. Так тримати!

Фоторепортаж >>>Слiд крiзь час: Францiя

У травнi 2010 р. Мода, кутюр'є, парфуми, Ейфелева вежа, Клод Моне, Пiкасо, вишуканiсть, мистецтво... Це все синонiми одного слова - Францiя! Саме такою вона предстала на черговiй виставцi, яку пiдготувала для дiтей та батькiв Москоленко Олена Юрiївна. Hа якусь годину актовий зал гiмназiї перетворився на центр культури та мистецтва цiєї чудової країни. Кожен вiдчув неповторний аромат повiтря та доторкнувся до робiт всесвiтньовiдомих французьких художникiв. Ми обов'язково запам'ятаємо цю подорож!

Фоторепортаж >>>Урочистi заходи до дня Перемоги у Великiй Вiтчизнянiй Вiйнi

7 травня 2010 р. в початковiй школi вiдбулася урочиста лiнiйка присвячена 65 рiчницi Перемоги у Великiй Вiтчизнянiй вiйнi. Серед запрошених були ветерани вiйни, дiти вiйни та представники РУО та батьки. Провiв лiнiйку 4-В клас пiд керiвництвом Степанової З. П. Дiти читали вiршi присвяченi перемозi, кожен клас заспiвав пiсню того часу. Ветерани зi сльозами на очах пiдспiвували учням, згадували воєннi роки та дiлилися спогадами, вручили дiтям памятнi подарунки. Учнi привiтали гостей квiтами.

Цього ж дня група учнiв та вчителiв нашої гiмназiї провели виховний захiд, присвячений 65-рiчницi Перемоги у Великiй Вiтчизнянiй вiйнi на Алеї Слави та побували у Музеї ВВв. Вони вшанували пам'ять загиблим воїнам, поклавши квiти до Вiчного вогню, читали вiрши на воєнну тематику, пригадали пiснi повоєнних рокiв. Екскурсiя по музею викликала у дiтей неймовiрну гордiсть за мужнiсть та вiдвагу наших воїнiв.

Фоторепортаж >>>Звiтний концерт гуртка "Англiйськi спiви"

У квiтнi мiсяцi вiдбувся звiтний концерт гуртка "Англiйськi спiви" пiд керiвництвом Москаленка Миколи Степановича. Дiти представили батькам свiтовi шлягери у власному виконаннi та вiдомi дитячi пiсеньки англiйською мовою. Дiти веселили глядачiв, показували сценки зi шкiльного життя, виконували вiршi А. Барто українською та англiйською мовами. Родзинкою свята стала iнсценiзацiя музичної казки "Троє пороcят".

Фоторепортаж >>>Зустріч делегації освітян Туреччини

Протягом останнього тижня квітня 2010 року наша гімназія гостинно зустрічала делегацію освітян із Стамбула (Турція). У складі делегації були адміністрація та учні однієї із кращих шкіл Стамбула.

Гості знайомилися із системою освіти в Україні, відвідали уроки з різних предметів. Для них були проведені екскурсії по місту та музеях Києва. Наші турецькі друзі відвідали Оперний театр, де подивились постанову "Ромео та Джульета". Учні гімназії підготували концерт, в якому гості також приймали активну участь.

Цей обмін досвідом буде продовжуватись і надалі - вже у травні делегацію вчителів та учнів нашої гімназії чекають з візитом у Стамбулі.

Фоторепортаж >>>Районні спортивні змагання на честь 65-річниці Перемоги

5 травня 2010 р. на стадіоні Єдність відбулися районні спортивні змагання, присвячені 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні нашої гімназії змагалися у категоріях: біг 60 м, біг 100 м, біг 400 м, стритбол та футбол.

Учень нашої гімназії Шморгунов Павло (8-А клас) посів І місце у категорії "біг 60м" з результатом 8,0 сек серед усіх учасників 8-х класів, а Логінов Олексій (8-А клас) з результатом 8,1 сек посів ІІ місце у цій категорії. Також Олексій посів ІІІ місце у забігу на 400 м з результатом 1 хв 3 сек.

Вітаємо наших учасників! Бажаємо наступних перемог!!!

Фоторепортаж >>>Початкова школа: Нам без книг ніяк не можна

У рамках тижня «Нам без книг ніяк не можна» відбулися різноманітні заходи, покликані розвивати пізнавальні здібності дітей, виховувати любов до книги. В усіх класах було проведено бібліотечні уроки, на яких діти відповідали на питання вікторини, підготовленої працівниками бібліотеки, ділилися враженнями від прочитаних книг, знайомилися з новими надходженнями.

Родзинкою тижня стала зустріч дітлахів з поетесою Зоєю Олексіївною Кучерявою. Вона розповіла цікаві випадки із власного дитинства, прочитала улюблені вірші та відкрила таємницю історії їх написання. Діти приємно вразили гостю знанням її творчості, цікавими питаннями, за що отримали автографи та поради.

Фоторепортаж >>>Нашi правознавцi здобули чергову перемогу!

24 березня 2010 p. в нашій гімназії відбувся київський відбірковий турнір, присвячений 300-річчю прийняття Конституції Пилипа Орлика.

В змаганнях взяли участь 10 команд із кожного району міста. Наша команда, яка представляла Оболонський район, виступила в такому складі:
Яковенко Микола (11-А) - капітан,
Євтушенко Ольга (9-Б),
Кушнірук Тетяна (9-Б),
Омельченко Максим (9-Б),
Костенко Артур (9-А).
Керівник команди – Сіз Олег Вікторович.
В запеклій боротьбі команда гімназії посіла друге місце серед команд м. Києва.

Вітаємо та бажаємо успіхів в освоєнні знань з правознавства!!!

Фоторепортаж >>>Початкова школа: Заходи до дня народження В. Нестайка

До 80-річчя з дня народження дитячого письменника Всеволода Нестайка у початкових класах гімназії відбулися різноманітні заходи. Серед яких були виставка книжок, відкритий бібліотечний урок, вікторина з біографії письменника, читання улюблених епізодів з творів, інсценізація уривків. Такі заходи вчать дітей добру, спонукають до читання, розвивають пам'ять та мислення.

Фоторепортаж >>>Пiсенний конкурс "Червона калина"

18 березня 2010 р. в рамках Шевченкiвських днiв пройшов пiсенний конкурс "Червона калина".

Iснує красива та хвилююча народна легенда про дiвчину - Україну. У легендi розповiдається про те, як Господь зiбрав до себе всi народи та обдарував кожного певними рисами та талантами. Аж потiм вiн побачив дiвчину, яку й не помiтив одразу. Дiвчина була дуже красива та скромна - i Господь подарував їй пiсню.

За народною легендою, саме таким чином український народ отримав справжню перлину своєї культури - українську пiсню. I справдi, люди iнших нацiональностей, якi знайомi з пiсенною творчiстю нашого народу, кажуть, що вмiння спiвати в українцiв "вiд Бога". Це i довели нашi учасники - адже нiхто в залi не залишився байдужим до чудової народної пiснi, до яскравої мелодiї, до багатої гармонiї звукiв.

Фоторепортаж >>>Змагання з футболу та волейболу

18 березня 2010 р. на базі ЗНЗ № 298 відбулися одночасно фінальні районні змагання з волейболу та футболу.

У півфінальних змаганнях з волейболу команда нашої гімназії виграла зустрічі з командами шкіл № 194 та № 256, але програла у фіналі школі № 298 та посіла почесне V місце серед 30 команд.

Що ж стосується футбольних змагань, команда самоврядування гімназії посіла IV місце серед загальноосвітніх навчальних завкладів району.

Вітаємо команди! Молодці!

Фоторепортаж >>>Виставка-ярмарок "Українськi страви"

12 березня 2010 р. у стiнах гiмназiї вiдбулась виставка-ярмарок українських страв

Щороку традицiйно у гiмназiї проводиться виставка-ярмарок українських страв. Учнi 5-11 класiв, одягненi в українське вбрання, сервiрують столи, демонструють українськi страви, гостинно пригощають бажаючих, дiляться секретами рецептiв найсмачнiших страв.

Так учнi гiмназiї бережуть традицiї та звичаї українського народу.

Фоторепортаж >>>Презентація класів

На початку березня 2010 р. відбувся конкурс-презентація 7-х класів.

Щороку в нашій гімназії проводять презентації классів – показ вмінь та талантів учнів кожного класу, маленька вистава тривалістю 15 хвилин, яка повинна бути надзвичайно цікавою і захоплюючою. Та коли все так просто і зрозуміло, постає елементарне, але дуже важливе питання: як за такий короткий час представити свій клас і догодити виставою всім?

Традиційно учні використовують постановки сценок, музичних кліпів, адже більшість з них мають неабиякі навички співу, танців, грі на музичних інструментах, тощо… І кожний по-своєму наділений гарним почуттям гумору та багатою уявою.

Виступ повинен розкривати кожного як особистість окремо і весь клас загалом – це неодмінна умова конкурса. Слід розкрити характер і життя класу.

Фоторепортаж >>>Тиждень математики


З 22 по 26 лютого 2010 p. весело i цiкаво проходив тиждень математики в гiмназiї, який органiзували вчителi Аверiна Н.П., Яковенко Н.О., Євтушенко Н.С., Шеповалова Г.В. Колесник В.А., Сiренко Л.М.

В рамках цього тижня вiдбувся семiнар для вчителiв математики Оболонського району на тему "Робота вчителiв кафедри математики з розвитку математичної освiти", ряд позакласних заходiв, в яких взяли участь учнi 5-11 класiв.

Робота по пiдготовцi та проведенню тижня математики кипiла. Учнi готували математичнi повiдомлення та задачi, з якими виступали перед однокласниками, цiкавi математичнi газети та кросворди. На перервах працювало блiц-опитування з математики на шкiльному радiо. Для учнiв 5-х класiв вiдбувся математичний марафон. Учнi 6-х класiв змагалися у математичному турнiрi "О, щасливчик!" Для учнiв 7-х класiв урочисто пройшло "Свято юних науковцiв", яке визначило кращих знавцiв математики та фiзики. Учнi 8-9 класiв приймали участь у конкурсi математичних газет. Для учнiв 10-11 класiв вiдбувся майстер клас "Математика i лiрика", якiй пiдготували учнi 10-в класу.

Учнi гiмназiї показали свiй розум, гарне логiчне мислення, кмiтливiсть. Яскрава наочнiсть, цiкавий змiст заходiв та несподiванi заохочення не залишили байдужими усiх учасникiв тижня математики.

Фоторепортаж >>>Спартакiада ЗНЗ з баскетболу

25 лютого 2010 р. вiдбулись спортивнi змагання - спартакiада ЗНЗ з баскетболу - серед збiрних команд району. На жаль, збiрна команда гiмназiї програла середнiй школi N 256 з рахунком 29:21. Потiшимо себе олiмпiйським принципом: головне не перемога, головне - це участь!

Фоторепортаж >>>День Захисника Вiтчизни

23 лютого 2010 р. у гiмназiї святкувався День Захисника Вiтчизни. Старшокласники демонстрували свої вмiння у стройових вправах, у вмiннi розбирати та збирати автомат Калашнiкова, зпоряджати магазин до автомату. Навiть дiвчата не залишились байдужими i також з цiкавiстю прийняли участь у змаганнях, але поза конкурсом. А переможцями змагань стали: Камбулов Микита (11-А кл.), Сербiладзе Серго (10-Б кл.,) Панасенко Олександр (11-В кл.)

Фоторепортаж >>>Зустрiч весни

На Стрiтення (15 лютого 2010) було проведено ранок на екологiчну тему "Зустрiч весни", на якому учнi четвертих класiв показали виставу "Серце матерi". Учнi молодших класiв вчились оберiгати пташинi гнiзда, бережно ставитись до навколишнього середовища.

Фоторепортаж >>>Тиждень Здоров'я та здорового способу життя

У рамках тижня здорового способу життя (лютий, 2010 р) на групах подовженого дня проведено ряд вiдкритих виховних годин, на яких дiти переглядали та обговорювали мультфiльми про здоровий спосiб життя, про кориснi та шкiдливi звички, спостерiгали за грою акторiв-старшокласникiв. Школярi мандрували по мiстечку <Здоров'янськ>, долаючи всi перешкоди, вчились перемагати свої шкiдливi звички, щоб бути здоровими, енергiйними та веселими.

Фоторепортаж >>>Свято "Інтелект. Розум. Талант"

25 січня 2010 р. . відбулося свято „Інтелект. Розум. Талант”. На це свято були запрошені відмінники, призери олімпіад, члени МАН, їх вчителі та батьки . Основні лаври цього дня дісталися кращим з найкращих учнів гімназії, які показали високі результати у І семестрі. Грамоти та грошові премії були вручені всім відмінникам, призерам олімпіад з базових предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Ці діти гідно представляли нашу гімназію. Всі присутні почули прізвища найкращих учнів та побачили їх на екрані. А потім вчителі влаштували справжній концерт для своїх вихованців.

Батьки також не залишились байдужими: «Я вважаю, що вчителів можна назвати ювелірами. Адже вони отримують в особі дітей невідшліфоване каміння і роблять з нього шедеври. Тож бажаю усім школярам, щоб ними пишалися не тільки їхні батьки та наставники, а й вся Україна. Вони –– цвіт української нації, наша інтелігенція. Дякую вам і Вашим педагогам за те, що вони зуміли знайти, почути, зрозуміти та розкрити таких талановитих дітей. Ми є дійсно багатою нацією, якщо у нас є такі діти. Бажаємо вам стати відомими людьми чи, навіть, Нобелівськими лауреатами. У добрий путь, творіть на благо нашої України!”

Фоторепортаж >>>"Ми дiти твої, Україно!"

У сiчнi 2010 р. в початковiй школi нашої гiмназiї була проведена урочиста лiнiйка "Ми дiти твої, Україно!".

Пiд час проведення лiнiйки вiдбулося нагородження вiдмiнникiв та переможцiв олiмпiад за пiдсумками 1 семестру. У святковiй атмосферi звучали пiснi та фанфари для винуватцiв свята. Дiти отримали цiкавi книжки та енциклопедiї, якi вручала директор гiмназiї Свiтлана Дмитрiвна з побажаннями подальших успiхiв у навчаннi. Це достойна змiна нашим гiмназистам. Так тримати!

Фоторепортаж >>>Благодiйний марафон "Милосердя"

Щорiчна акцiя милосердя "Добро починається з тебе" стала доброю традицiєю нашої гiмназiї. Учнi, батьки, вчителi збираються в актовiй залi на ярмарку-концерт з однiєю метою - мати можливiсть допомогти конктретнiй дитинi.

18 грудня 2009 р. на передоднi дня Св. Миколая в гiмназiї було оголошено благодiйний марафон "Милосердя" - збiр коштiв на лiкування Полiщука Микити (16 рокiв), який зараз перебуває в тяжкому станi. Завдяки цiй акцiї для Микити було зiбрано близько 14 тисяч гривень. Звiсно, зiбранi кошти - це лише краплина, але з таких краплин складається цiле море - море доброти, уваги i милосердя. Головне - вчасно простягнути руку допомоги!

Воробей Н.В., соцiальний педагог гiмназiї

Фоторепортаж >>>Виставка "Мальовнича Україна"

12 грудня 2009 р. студiя образотворчого мистецтва "Слiд крiзь час" пiд керiвництвом Москаленко Олени Юрiївни представила новi роботи учнiв на тему "Мальовнича Україна". Студiйцi продемонстрували не тiльки вмiння малювати, а ще спiвати i танцювати. Неповторнi шедеври залишили прємнi враження свiту краси, чарiвностi i майстерностi юних талантiв...

Фоторепортаж >>>Посвята в гiмназисти учнiв 5-х класiв

2 грудня 2009 р. в стiнах нашої гiмназiї вiдбулося традицiйне урочисте свято - посвята в гiмназисти учнiв 5-х класiв. Здається, ще вчора вони, маленькi першачки, несмiливо переступили порiг рiдної гiмназiї, а сьогоднi - це справжнi гiмназисти.

Привiтати гiмназистiв з урочистою подiєю прийшли i старшi гiмнази