Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Фінансовий звіт
Позакласна та виховна робота
Патріотичне виховання
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГІМНАЗІЇ

Угода про співробітництво в галузі освіти з Розендаль Хай Скул м.кейптаун, ПАР.

У листопаді 2017 р. була підписана угода про співробітництво в галузі освіти між Розендаль Хай Скул м.кейптаун, ПАР та гімназією №143 Оболонського району місчта Києва, з метою зміцнення зв'язків та розширення форм співробітництва:

- здійснювати обмін педагогами і учнями з метою ознайомлення з культурою та національними традиціями країни;

- сприяти підвищенню педагогічної майстерності педагогічних кадрів шляхом : організації міжнародних семінарів, практикумів. спільних освітніх проектів; обміну інформацією про педагогічні новації;

- обмінюватися досвідом щодо навчальних планів, програм, методик та технологій навчання і виховання школярів;

- проводити спільні навчально-виховні заходи для учнів за допомогою: листування та спілкування через систему Інтернет; обмін творчими колективами, спортивними і туристичними групами; організацію спільних конкурсів дитячих творчих робіт (малюнки, доробки, твори);

- організовувати обмін дитячими групами з метою їх навчання, культурного розвитку та оздоровлення.
Вчителями іноземних мов гімназії №143 активно проводиться робота щодо формування освітнього середовища, адекватного новим завданням міжнародної діяльності у сфері загальної середньої, післядипломної професійної та додаткової освіти і підготовки вчителів в умовах міжнародної співпраці; участь вчителів іноземних мов у міжнародних освітніх програмах і проектах.

Мета міжнародної діяльності – розвиток творчого потенціалу людини, виховання з позицій толерантності, взаємозбагачення культур та збереження національної самосвідомості.

Серед поставлених завдань головними визначені:
розвиток і зміцнення взаємовигідного співробітництва гімназії із зарубіжними навчальними закладами, організаціями і установами;
залучення зарубіжного методичного досвіду до потреб навчального процесу гімназії;
створення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками дослідницької, пошукової діяльності

У цьому контексті особливої уваги заслуговують розроблені вчителями гімназії та схвалені для використання в загальноосвітніх навчальних закладах України Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, програми факультативних курсів «Пізнаємо Україну» (українознавчий компонент) та «Літературна мозаїка», «Основи діалогічного спілкування».

Співробітництво з іноземними партнерами в рамках чинних угод

 Співпраця з Британською Радою в Україні
Британська Рада (The British Council) сприяє культурній та освітній співпраці між Великою Британією та Україною і пропонує українцям можливість вивчати англійську та здобувати мовні кваліфікації. Британська Рада діє як відділ культури Посольства Великої Британії в Україні.

 Діяльність Європейського клубу
14 грудня 2006 року гостинно відчинив двері Европейський шкільний центр – «Будуємо Європу у власному домі». Євроцентр створено для розширення світогляду, вивчення культури, історії, мов європейських країн, обміну досвідом з навчання і виховання молоді.Сьогодні в Європейському шкільному центрі ми приймаємо гостей, проводимо конференції, семінари, тренінги та презентації

 Діяльність культурного центру Південно-Африканської Республіки у місті Києві
Цей спільний проект посольства ПАР та гімназії №143 має на меті подальший розвиток культурних відносин на рівні закладів освіти. Така співпраця допоможе глибше дізнатися про традиції, звичаї та побут країн. Учні нашої гімназії матимуть нагоду познайомитися з історією і сьогоденням ПАР завдяки різноманітній англомовній літературі, аудіо та відеоматеріалам. У подальшому планується налагодити зв’язки з партнерською школою та організувати обмін делегаціями учнів та вчителів. Наші учні матимуть можливість відвідати ПАР і проживати в англомовних сім’ях, відвідувати уроки та позакласні заходи у місцевій школі.

Фоторепортаж про відкриття Міжнародного дитячого центру ПАР

Святкування 60-річчя ПАШ ЮНЕСКО

У листопаді 2013 р. відбулася районна акція з відзначення 60-річчя ПАШ (проект асоційованих шкіл) ЮНЕСКО. Метою акції є активізація пізнавальної діяльності та розширення світогляду учнів, знайомство з культурною спадщиною ЮНЕСКО, інтеграція української молоді в європейський освітній простір через міжнародні програми ЮНЕСКО, обмін досвідом між асоційованими школами ЮНЕСКО.За активну участь у даному заході наша гімназія нагороджена грамотою.

Географія міжнародних зв'язків

Гімназія постійно розширює географію міжнародних зв'язків із навчальними закладами країн близького зарубіжжя, Европи та Азії. Встановила контакти з коледжами:
Великобританії
США
Франції
Польщі.

Наша гімназія — учасниця 3-х Міжнародних форумів "Jeunes du monde" («Молодь світу»). В рамках цих форумів наші гімназисти, учасники від України, відкрили світову культуру чотирьох континентів Землі. Встановили тісні взаємини з 67 країнами світу різних континентів, обмінялися досвідом та ідеями, які допоможуть у реалізації інтернаціонального співробітництва:
Вiзит учнів гімназії до Польщі (травень, 2011 р.)
Вiзит делегацiї Туреччини до гiмназiї (квiтень, 2010 р.)
Стамбул, Туреччина (лютий, 2009 р.).
Лондон, Англiя (листопад, 2008 р).
Вiзит делегацiї Англiї до гiмназiї (березень ,2008 р.).
Вiзит делегацiї Польщi до гiмназiї (травень, 2007 р.);
Бiдгощ, Польща (травень, 2006 р);
Iран, Марокко (травень, 2006 р.);
Рим, Iталiя (жовтень, 2005 р.);
Сан-Годенс, Францiя (квiтень, 2005 р.);

Ця програма розрахована до 2015 року. Делегація нашої школи буде і надалі представляти Україну.

Учні гімназії беруть участь у Республіканській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні: "Проектна діяльність - шлях до міжкультурного спілкування". Перша конференція відбулася в Одесі в квітні 2007 року. Ми брали участь в роботі творчих груп за проектами:
літературні студії,
фотостудії,
пори року.

Европейська зала

14 грудня 2006 року гостинно відчинила двері Европейська зала. Під час урочистого відкриття директор гімназії Тросюк Світлана Дмитрівна зазначила “... мета учнів – членів євроклубу – довести, що українські діти гідні бути рівними серед рівних.

Ідея створення Европейської зали в гімназії народилася у Франції на Міжнародному форумі “Молодь світу”, в якому Україну представляли учні нашої гімназії.

На церемонію відкриття було запрошено багато гостей, серед них гості із Франції, Великобританії та Польщі.

Гідно оцінили цей проект представники преси, районного відділу освіти, регіонального інституту удосконалення кваліфікації вчителів та радник міністра оборони Великобританії Стівен Гловер, який був присутній на відкритті зали.

Сьогодні в Европейській залі ми приймаємо гостей, проводимо конференції, семінари, тренінги та презентації. Тут діти спілкуються англійською, німецькою та французькою мовами.


| Головна сторiнка| Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв | Для батькiв |
| Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Патріотичне виховання | Психологічна та соціальна робота | Галерея |
| Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|