Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Гурток "Юний краєзнавець", 2011-2012
Гурток "Юний краєзнавець", 2010-2011
Гурток "Юний краєзнавець", 2008-2010
Галерея
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ТУРИСТИЧНО-КРАЄЗНАВЧИЙ ГУРТОК "ЮНИЙ КРАЄЗНАВЕЦЬ", 2010-2011 н.р.

Наші краєзнавці в Польщі

З 10 по 17 травня 2011 в рамках першого районного конкурсу «Країнознавець» учні нашої гімназії як переможці цього конкурсу здійснили захоплюючу мандрівку Польщею у складі делегації від Оболонського району. Програмою перебування передбачалось подальше вивчення історії, культури та освіти дружньої країни.

Наша група постійно мешкала в невеликому та дуже живописному містечку Пулави в гуртожитку місцевого технічного ліцею.

Докладно >>>Перемога міжнародного маштабу!!!

11 квітня 2011 року відбувся заключний - третій етап першого районного конкурсу "Країнознавець" - Польща. В умову виступу команди цього разу входило - показати духовну культуру сусідньої країни. Команда показала чудову феєричну казкову подорож в історію Польщі. Від 16-го століття - доба королеви Катаджини та її чоловіка Йохана з полонезом на балу до сучасного шлягера "Кольорові ярмарки". Не забули і великого польського генія Міцкевича у виконанні Юлії Філь з 5-А кл. польською мовою. Таким чином, виступ наших гімназистів вивів їх на загальне ПЕРШЕ місце!!!

Готував команду "незмінний тренер" Сіз Олег Вікторович.

Докладно >>>Знакова перемога!

30 березня 2011р. команда №1 краєзнавців нашої гімназії перемогла в VII-му (останньому з історичного формату вивчення) районному конкурсі "Києвознавець" - період "Київ 1950-2011 рр."

Перше місце посіли: Олійник Андрій (9-Б) - капітан, Омельченко Максим (10-Б), Балі Тимур (5-А), Набоков Єгор (6-А), Капустянський Дмитро (8-Б).

Слід відзначити, що із семи районних ігор, які проводились з квітня 2008 року, наші гімназисти виграли п'ять. За ці роки в цих іграх взяло участь майже тридцять учнів, яких готував "незмінний тренер" Сіз Олег Вікторович.

Ще одна важлива подія - учень 8-В класу - Кияниця Валентин - взяв участь в усіх іграх. Його бажання вивчати місто, як і у Капустянського Дмитра, в свій час розгледіла Литвинова Людмила Анатоліївна, яка вела в цих класах "Мій Київ". Валентин Кияниця був нагороджений Грамотою ЦТКУМ і цінним подарунком.

Побажаємо ж нашим краєзнавцям нових злетів в благородній і потрібній справі - вивченні історії рідного краю!

Фоторепортаж >>>Районна гра "Музеєзнавець"

2 березня 2011 відбулась районна гра "Музеєзнавець" в музеї "Чорнобиль". Наша гімназія брала участь в цій грі вже п'ятий раз, але ще ні разу не вдавалось зайняти призове місце. Та ось прорив - третє місце! Готуючись до змагань, діти відвідали екскурсію та вивчили багато матеріалу про цю страшну трагедію.

Склад команди: Олійник Андрій, Кияниця Влад, Набоков Єгор, Балі Тимур , Яремов Влад, Кикоть Катерина, Поніз Марина та Стрижко Ілона. Готував команду Сіз Олег В кторович.Лиса гора - одне з найзагадковіших місць Києва

14 листопада 2010 наші краєзнавці відвідали одне із загадковіших місць Києва – Лису гору. З давніх – давен про ці місця існують легенди, байки та різні цікаві історії.

Останній раз ми були в цих місцях два роки тому. Ось і цього разу краєзнавці поповнили свої знання про Київську фортецю, русалчине озеро, «місця шабашів відьом», відвідали язичницьке святилище. А в цілому прекрасно провели час, прощаючись з останніми теплими днями і здійснюючи переходи по ярам інколи в екстремальних умовах.

Фоторепортаж >>>Мiська акцiя
"Пiзнай свiй край - пiзнай себе"

26 вересня 2010 р. в Києвi вiдбулась мiська акцiя "Пiзнай свiй край - пiзнай себе".

Нашi краєзнавцi: Набоков Єгор, Кияниця Валентин, Капустянський Дмитро, Олiйник Андрiй, Стрижко Iлона та Шевченко Людмила взяли участь в цьому заходi, пiд час якого значно поповнили свої знання про Меморiал жертв Голодомору, Аскольдову могилу, Марiїнський парк та Марiїнський палац, мiст Любовi та арку-райдугу дружби народiв.

Пiд час акцiї краєзнавцям необхiдно було показати фiзичну пiдготовку як i краєзнавцiв, так i керiвникiв. Нашi й тут були на висотi!

Керiвник краєзнавчого гуртка Сiз Олег Вiкторович.

Фоторепортаж >>>XXX туристичний злiт Оболонського району

17 вересня 2010 р. вiдбувся ювiлейний 30-й туристичний злiт Оболонського району, де команда учнiв гiмназiiї намагалася повторити результат своїх наставникiв - вчителiв, якi є переможцями серед команд вчителiв. До перемоги їм не вистачило однiєї сходинки, адже вони стали другими у командному залiку серед 30 шкiл району. Також вони вибороли перше мiсце у конкурсi розумникiв та третє мiсце - у туристсько-краєзнавчому походi. Це достойна змiна нашим вчителям!

Так тримати!

Фоторепортаж >>>

Архів:
Краєзнавчий гурток "Юний краєзнавець", 2008-2010 н.р.

Головна сторiнка: Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнисть |
| Нашi досягнення | Вчителям: Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї |
| Позакласна та виховна робота: Краєзнавчий гурток "Юний краєзнавець" | Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|