Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Підсумки виховної роботи, 2011-2012 н.р.
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПІДСУМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ, 2011 - 2012 н.р.


Гурткова робота гімназії

Значна роль у виховному процесі гімназії відведена гуртковій роботі, яка є дієвою, популярною формою діяльності учнів у позаурочний час. Гуртки використовуються для різнобічної освіти і виховання учнів, розвитку у них художніх, науково-технічних, організаторських здібностей, умінь, навичок та формування творчої особистості гімназистів в рамках реалізації програми «Обдарованість».

У 2011-2012 н.р. у гімназії працювали 19 гуртків, серед яких є предметні гуртки, гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності і художньої творчості, прикладних навичок і умінь, які є дієвим фактором формування всебічно розвиненої особистості.

У роботі гуртків гімназії брали участь близько 77 % учнів гімназії і 96% учнів зайняті поза межами гімназії , 860 учнів гімназії брали участь у цьому році у конкурсах, фестивалях, презентаціях і концертах на сцені

Театр пісні «Фентезі»

Вже протягом декілька років театр пісні на чолі з художнім керівником Мовчан Г.Д. та композитором Марією Мядютою допомагають дітям гімназії розкрити свої таланти, навчають дітей вокалу, хореографії, сценічній мові. Діти театру мають безліч перемог у конкурсах, грамоти та дипломи на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях.

Тягун Валерія:
 Вокально-хореографічний конкурс «Водограй на Оболоні» (Жовтень 2011 р., м.Київ) III премія - номінація «Естрадний вокал»
 Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зимова фантазія» (Лютий 2011 р., м. Київ) І премія - номінація «Естрадний вокал»
 Учасниця Національного відбору «Дитячого Євробачення - 2012»

Яремова Софія:
 Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зимова фантазія» (Лютий 2011 р., м. Київ) II премія - номінація «Естрадний вокал - дует», III премія - номінація «Естрадний сольний вокал»
 Національний міжнародний конкурс дитячого мистецтва «Світ талантів» (Квітень 2012 р., м. Київ) I премія - номінація «Вокал у дуеті»
 Міжнародний телевізійний проект - фестиваль «ТУ-8іагІ» (Лютий 2012 р.) ГРАН-ПРІ у номінації «Сольний естрадний вокал» в середній віковій категорії
 Виступала на благодійному концерті для дітей-сиріт на Хрещатику за сприянням Рината Ахметова (5 травня 2012 р.)
 Учасниця Національного відбору «Дитячого Євробачення - 2012» у складі «Вокальний дует»

Пирогова Катерина:
 «Зимова фантазія» - конкурс-фестиваль дитячого мистецтва (Лютий 2012 р.) III премія - номінація «Сольний вокал»
 Виступала на благодійному концерті для дітей-сиріт на Хрещатику за сприянням Рината Ахметова (5 травня 2012 р.)

Також, учні гімназії №143 та учасники Дитячого театру пісні «Фентезі» активно приймали участь у театральних виставах дитячого розважального центру «Дивосвіт».

2 червня 2012 р. учні гімназії № 143 - Яремова Софія, Пирогова Катерина, Пишна Даша приймали участь у телевізійному проекті за сприянням Рината Ахметова, що відбудеться на Європейській площі в місті Києві. Учні Гімназії виступатимуть на одній сцені разом із зірками ФК «Динамо Київ» та зірками українського шоу-бізнесу.

Танцювально-спортивний клуб "Чемпiон"

Діти під керівництвом Гритчака Д.Ю. зайняли призові місця в турнірі «Кубок чемпіонів», посіли І місце в районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Хореографічне мистецтво».

Вокальна студія «VIVA»

Учасники вокальної студії (керівник Чорний В.Ф.) під час занять вивчають елементи вокального співу, теорію музики та сольфеджіо. Кращі виконавці виступили у районному конкурсі - огляді художньої самодіяльності і були нагороджені дипломами.

Вокальна студія «Stonehenge»

Керівники студії Петрик П.М. та Петрик А.А під час занять допомагали вихованцям закріпити знання, вміння, навички та здобути практичний досвід у вокальному та акторському мистецтві.

За 2011-2012 навчальний рік вокальна студія брала участь у різних шкільних заходах, а саме: «День вчителя», «Дві зірки», «8 Березня», «Новий рік» та у урочистих тематичних лінійках, що проходили у гімназії протягом навчального року, конкурсах: «Зоряне сяйво Європи» (2011р.) Кулеба Марина - Гран-прі, Гацко Єлизавета - Гран-прі, Овчаренко Алина - 1 ст., Евтушенко Ольга - 2ст.; «Червона калина» (2012р.) Жолуденко Дарина -1 ст., Кулеба Марина - 1ст.

Студія також приймала участь і у міжнародних конкурсах, де достойно представила свою гімназію, та країну:
 «Водограй» (2011р.) Кулеба Марина - 2 ст., Гацко Єлизавета -2 ст.,
 «ХІІІ Міжнародний фестиваль пісні та танцю «Венгерські ігри» (м. Будапешт, Венгрія, 2011р): Пишна Світлана - «Відкриття сезону - учасник», Овчаренко Алина - 3 ст.,
 «Х Міжнародний фестиваль художнього мистецтва «Інтер Шоу-2012» м. Закопане, Польща» - Пимахова Даша-Дипломант 1ст., Кулеба Марина лауреат 1ст., Жолуденко Дарина - лауреат 3 ст.,
 «Х Міжнародний фестиваль вокального мистецтва «Пісня на Біс — 2012» м. Дніпропетровськ, Україна» Кулеба Марина-лауреат З ст., Таран Василь-лауреат З ст., Овчаренко Алина - лауреат З ст., Пимахова Даша, Гацко Єлизавета, Левенчук Олександра, Жолуденко Дарина - дипломанти 1 ст., Палош Євгенія - дипломант 1 ст.,
 «ІІ Міжнародний фестиваль аматорського мистецтва «Арт талант фест - 2012» м. Київ, Україна» Кулеба Марина - гран прі, Овчаренко Алина лауреат 1ст., Гацко Єлизавета - лауреат 2ст., Жолуденко Дарина – лауреат 3 ст. Пимахова Даша - дипломант 1ст.(спец. приз глядацьких симпатій).

Студія образотворчого мистецтва «Слід крізь час»

Керівник студії Москаленко О.Ю. Цілий рік гуртківці працювали над темою: «Створення світу» та виконали наступні роботи, які представили на виставці-презентації у актовій залі гімназії:
 «Мій загадковий Всесвіт»;
 «Ера динозаврів»;
 «Створення світу»

На презентації виставки були присутні 127 студійців їх батьки, родичі, знайомі, гості. Всі присутні мали змогу переглянути роботи на папері, розписані гіпсові рамки, «планети», «скелети динозаврів», макети динозаврів та інші роботи.

Студійці продемонстрували свої костюми, свої знання з історії Землі та Всесвіту, приймаючи участь у вікторинах. Отримали призи за свої костюми, роботу на протязі року за різними номінаціями та відповіді на питання вікторин.

Шаховий гурток

Керівник шахового гуртка Чепов О.П цілеспрямовує навчання дітей основам древньої гри, яка сприяє успішності навчання дітей в школі та їх соціальному розвитку. Для розумової роботи шахи означають те саме, що спорт для фізичного вдосконалення.

Вдосконалюючи в собі всі ці функції 14 гуртківців виконали 3 та 4 спортивний розряд з шахів, а Лавський Валентин виконав норму 1 спортивного розряду.

Діти активно приймали участь у різних конкурсах та змаганнях, таких як:
 Турнір з швидких шахів Оболонського районну - Лавський Валентин, Журба Федір, Ліпісій Анастасія – 1 місце;
 Всеукраїнський турнір «Шахова осінь на Оболоні» - Лавський Валентин - 1 спорт. розряд;
 Кваліфікаційний турнір з шахів- Ліпісій Анастасія – 3 спорт. розряд;
 Командна першість Оболонського районну з шахів серед ЗНЗ - ІІІ місце;
 Першість Оболонського районну з шахів серед ЗНЗ;
 XXI Міжнародний шаховий фестиваль «Київська весна на Оболоні» - Лавський Валентин - 1 спорт. розряд, Ліпісій Анастасія – 3 спорт. розряд );
 Шаховий турнір «Кубок Києва»

Гурток туристично–краєзнавчий

Керівники туристично-краєзнавчого гуртка Сіз О.В. та Морозова О.С. залучають все більше учнів до вивчення рідного краю та інших країн. Результатом роботи є численні призові місця у змаганнях краєзнавців, 1 місце у конкурсі «Країнознавець», у конкурсах «Оболонезнавець», «По вулицях ходила», « Києвознавець» та інші.

Клуб правознавець

Протягом 2011-2012 н.р. в гімназії формувалась програма правової освіти, було визначено основні напрямки право-освітньої діяльності та заходи щодо її реалізації, що й відбулось в моделі правового виховання учнів

За останні роки в гімназії створено клуб правознавців(керівник Сіз О.В.), який має досить високі результати. Клубом створено належні умови для набуття знань учнів про свої права та обов’язки, правову політику держави та законодавчий процес.

Члени клубу брали участь в 9-му Всеукраїнському турнірі юних правознавців в Севастополі (жовтень 2011р.), де посіли 2 місце, серед 25-ти команд-учасниць. Позитивну роль у формуванні громадської свідомості та активного ставлення до правової політики держави мали такі заходи:
Діяльність клубу «Рівний-рівному»(керівник Ігнась М.І.);
Класні години про права дитини;
Правовий всеобуч для старшокласників;
Консультпункт для батьків;
Проведення психолого-педагогічних досліджень.

Завдяки системі правового виховання за останні 15 років гімназія немає випадків реєстрації на облік наших учнів в правоохоронні органи. Педколектив використовує різні види роботи з правового виховання, такі, як диспути, вікторини, дебати, правознавчу гру «Орбіта», зустріч з представниками правоохоронних органів.

Спортивні секції

На базі гімназії діяли спортивні гуртки: футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, туризму, загальної фізичної підготовки. Проведено 9 загальношкільних змагань. У районних змаганнях учні гімназії мають:
І місце у районному змаганні з гімнастики;
ІІІ місце у районному змаганні з волейболу серед юнаків;
ІІІ місце у районному змаганні з волейболу серед дівчат;
ІІІ місце у районному змаганні з футболу на Кубок шкільного ЄВРО - 2012.

А Р Х І В:

Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї |
| Позакласна та виховна робота | Підсумки виховної роботи, 2011-2012 н.р. |
| Психологічна та соціальна робота | Галерея | Учні про гімназію | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|