Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Преса про нас, 2012-2013 н.р.
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПРЕСА ПРО НАСЗолоті медалісти виставки

Кожна дитина посвоєму неповторна. Гімназія №143 є тією творчою майстернею, де навчають і виховують, відкривають можливості кожної дитини, допомагають їй розвивати власний потенціал. Проте здібності самі по собі не гарантують творчих здобутків. Для їх досягнення необхідний "двигун", який запустив би в роботу механізм мислення: необхідні бажання і воля, потрібна "мотиваційна основа". Саме таким "двигуном" є педагогічний колектив гімназії №143, у якому кожен вчитель працює над моделюванням ситуації успіху учнів як в навчальній, так і в позакласній роботі. Колектив учителів-однодумців успішно вирішує проблему цілісності, єдності інноваційних варіантів навчальної та виховної роботи. Ось таким є сучасний учитель гімназії №143: учитель — це філософ з вірою в життя; учитель — це майстер з вірою в дитину; учитель — це психолог з вірою в себе; учитель — це методист з вірою в науку.

Досвід без практики неможливий. Педагогічна практика — це нескінченний динамічний процес, який триває стільки, скільки вчитель працює в школі. Тому розвиток творчого потенціалу педагогів гімназії відбувається за принципом: "Навчаючи інших — ми вчимося самі". Саме наполеглива праця, бажання обмінюватися досвідом та рухатися вперед допомогли нам досягти творчого олімпу... Читати далі (сторінка 6)Відкриття Міжнародного культурного дитячого центру Південно-Африканської Республіки.

Відеорепортаж О. Роздорожної, телеканал "Київ TV"


Джерело «Демократична Україна»


Джерело «Україна Молода»


Аліна Овчаренко: «Мрію заспівати дуетом з Джамалою»
Аліна Овчаренко,

Співати Аліна почала ще в 4 роки. Нині дівчинка не лише мріє про сцену, а й впевнено йде до своєї цілі. Не кожна школярка може похвалитися такою кількістю досягнень, як вона. Аліна стала лауреатом 3 премії всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські ігри», увійшла до 16 фіналісток національного відбору Дитячої Нової Хвилі, дублювала українською мовою головну героїню Чайну з американського серіалу «ОСА» (Disney channel), знімалась у «Сімейних драмах». Минулого року навіть була гостею фестивалю CrimeaMusicFest в Ялті. І це далеко не повний перелік досягнень Аліни.

- Коли перемагаю, то завжди радію, з’являється гордість за те, що недаремно старалася. У школі вітають однокласники, вчителі, і це також дуже приємно.

Проте конкурси - це не завжди перемоги.

- Якщо не перемогла, це зовсім не значить, що треба опускати руки. Поразка – це один із стимулів йти далі, - переконана мати дівчинки. - У житті все виходить у того, хто прикладає до справи максимум зусиль. Професійно рости треба в будь-якому випадку. Навіть якщо від природи неймовірні дані, їх все одно треба відшліфовувати.

Цьогоріч Аліна перейшла в сьомий клас столичної школи-гімназії № 143.

- Я багато часу приділяю і навчанню. Мрію стати журналістом або співачкою, - зазначає вона. – окрім занять в школі двічі на тиждень ходжу до викладача по естрадному вокалу, ще стільки ж часу приділяю класичному.

Проте юна зірка каже, що не зважаючи на велику зайнятість часу на дівчачі забавки та спілкування з подругами завжди вистачає.

Ще одне із захоплень дівчини – дубляж:

- Хотіла б ще озвучити одну з головних героїнь стрічки «Потанцюймо». Все, що роблю не сприймаю як труд, адже я отримую від цього величезне задоволення. Мені подобається і співати, і бути акторкою, і дублювати стрічки. У майбутньому мрію заспівати разом з Джамалою, Ані Лорак, Олександром Пономарьовим, Філіпом Кіркоровим. З гуртів подобаються «Океан Ельзи» та «Друга ріка».

Мати Аліни Наталія родом з Умані. Тут нині мешкають половина родичів та друзів сім'ї. Саме тому, коли випадає можливість Аліна охоче приїздить в наше місто.

- В мене тут багато подруг. Товаришуємо з дитинства, - каже дівчина. – І, звісно, я люблю «Софіївку». Вона надзвичайно гарна. Люблю гуляти парком, тут тихо і спокійно.

Дівчина зізнається, що вірить у казку. Наймагічнішими Аліна вважає Різдво, Новий рік та власний День народження. А ще дівчина мріє про домашнього улюбленця.

Досьє:
Аліна Овчаренко
Народилась: 15 серпня 2000 року
Навчання: київська гімназія №143

Додаткові знання та навики: естрадний та джазовий вокал, майстерність телеведучого, актора, телережисера( Інтершкола),пише пісні, займається танцями. Вільно володіє англійською

Досягнення: титул «Міс артистизм» на конкурсі «Шкільна красуня Києва-2010», лауреат першої премії на Всеукраїнському вокальному конкурсі «Рими літа» та Всеукраїнського конкурсу «Зіркова осінь», 3 місце у конкурсі «Зірковий час», дипломант міжнародного конкурсу «Вітебськ-2011»(Слов’янський базар),лауреат Третьої премії фестивалю «Чорноморські ігри» тощо.

Захоплення: подорожі, волейбол, кулінарія, велосипедні прогулянки, дубляж.

(с)Ліна Уманець, "Умань Інфо"


Тітульна сторінка ЗІН Стаття з журналу ЗІН Остання сторінка ЗІН


Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть |
| Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота |
| Психологічна та соціальна робота | Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас, 2012-2013 н.р. | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|