Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Преса про нас, 2013-2014 н.р.
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПРЕСА ПРО НАС

Фінальний етап дитячого Євробачення 2014

Вітаємо наших учнів - учасників фінального етапу України пісенного конкурсу "Дитяче Євробачення 2014" - тріо "Смайл" та Софію Яремову, які стали лауреатами конкурсу!!!
Софія ЯремоваТріо "Смайл"Ректор НПУ ім. М. Драгоманова зустрівся з учнями гімназії

Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з вихованцями гімназії № 143 м. Києва, директором навчального закладу Світланою Тросюк та головою Батьківського комітету гімназії Миколою Бойчуком. Випускники гімназії запам’ятають 13 травня 2014 року, напевно, на все життя, адже це була їх перша лекція. Віктор Петрович розповідав про сенс буття.

Студентський і викладацький колектив НПУ та учні і вчителі гімназії № 143 тісно співпрацюють з листопаду 2013 року, після підписання двосторонньої угоди щодо співробітництва. Метою цього стало зміцнення престижу й авторитету педагогічної професії на теренах України та світу. У рамках угоди передбачається надання і обмін наукових та методичних матеріалів, організація педагогічної практики студентів, можливість проведення на базі гімназії та спільно з нею соціально-педагогічних експериментів, показових виховних і наукових заходів. Акцентом стало тісне переплетення теорії і практики навчально-виховного процесу.

Докладно >>>Університет – Гімназія № 143: реалії співробітництва

Кілька місяців тому Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова підписав договір про співробітництво з київською Гімназією № 143. А вже на початку нового 2014 року 10 січня відбулась перша робоча нарада з питань співпраці, яка не лише окреслила відповідну тематику майбутньої спільної роботи, але й уже підвела деяку риску щодо проаналізованих, вивчених можливостей такого співробітництва.

Участь у нараді взяли представники ректорату і профспілки вишу, директори Інститутів та Гімназії, представники професорсько-викладацького колективу обох навчальних закладів. З докладними доповідями аналізу питань співробітництва виступили перший проректор НПУ Володимир Бех, директор Гімназії № 143 Світлана Тросюк та голова Батьківського комітету Гімназії Микола Бойчук.

За словами учасників наради, метою зібрання стала координація зусиль ефективного використання наявних інтелектуальних ресурсів університету та Гімназії. Зокрема мова йшла про налагодження поступовості здобуття освіти в загальноосвітніх закладах та у подальшому – вищих навчальних закладах і піднесення рівня загальнопредметної підготовки абітурієнтів.

Учасники обговорили елементи співпраці предметних методичних секцій Гімназії з відповідними кафедрами університету, якісне використання здобутків вишу в тому числі професорсько-викладацького складу, навчально-методичних досягнень, бібліотечного фонду у підготовці нових поколінь у ланцюзі «гімназія – університет». Читати далі>>>

Джерело: НПУ ім. М.П. Драгоманова,
www.npu.edu.ua
Сьогодні у Колонній залі КМДА відбулося нагородження переможців конкурсу малюнку та творчих робіт на спортивну тематику

Від «Чемпіонського уроку киянина» до олімпійського п’єдесталу... Спортивну тематику сприйняли з ентузіазмом не лише діти, а й їхні батьки. Деякі малюнки вражали своєю витонченістю, складністю, але усі були сповнені радісних емоцій, як і будь-яка рухлива гра, з якої починається шкільний спорт. Незмінним організатором «Чемпіонського уроку киянина» є чемпіон світу з фехтування Юрій Чиж. Його ініціативу підтримала КМДА. Результат - усміхнені дитячі обличчя, які обирають у житті вірні орієнтири. А міська влада і надалі створюватиме дітям умови для занять спортом. Читати далі>>>

Джерело: Телеканал "Київ TV",
http://www.kievtv.com.ua/

Угода з історичним характером

7 листопада 2013 року у Національному педагогічному університеті відбулась подія, що назавжди буде вписана на сторінки не лише історії вишу, але й історії педагогічної державної справи. Флагман педагогічної освіти і науки України та київська гімназія № 143 уклали взаємовигідну угоду про співпрацю. Документи підписами скріпили ректор НПУ Віктор Андрущенко та директорка гімназії Світлана Тросюк.

Драгоманівський університет уже досить давно позиціонує себе як комплексний заклад з підготовки фахівців-педагогів для роботи в навчально-виховних закладах усіх рівні освітньої системи. Відповідно до цього виш має чимало укладених договорів з дошкільними, шкільними, позашкільними та професійно-технічними навчальними закладами. На базі цих структур студенти-драгоманівці проходять практику, організовують науково-практичні семінари й симпозіуми.

«Пріоритет тісного переплетення теорії і практики в навчальному процесі – одна з головних стратегічних ліній Драгоманівського університету, що пронизує усе навчання наших студентів від першого і до останнього курсу», - про це зауважив Віктор Андрущенко під час зустрічі з адміністрацією гімназії в залі ректорату НПУ.

Віктор Петрович переконаний, що справжнього Вчителя, педагога, шкільного психолога можна виховати лише в шкільній аудиторії, тобто під час практики, живого спілкування з учнями, Заслуженими вчителями, педколективом. Зважаючи на це керівництво НПУ намагається налагодити тісну співпрацю з кращими школами й гімназіями України. «Ми – престижний елітний університет, ім’я якого голосно звучить на європейській освітній арені, який вже починає задавати тон розвитку світової педагогічної галузі, і відповідно у нас навчаються кращі студенти, яким ми повинні забезпечити європейські умови навчання, врахувавши усі складові здобуття такої освіти, - наголошує ректор, - тому й серед нових наших партнерів з’явилася одна з найпотужніших київських гімназій – гімназія № 143». Читати далі>>>

Джерело: НПУ ім. М.П. Драгоманова,
www.npu.edu.ua
“Олімпійський урок” у гімназії №143

15 жовтня 2013 року справжні олімпійські ігри завітали до гімназії № 143 м. Києва. На цьому заході побували:
- Заслужений майстер спорту з академічного веслування, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Світлана Іванівна Мазій;
- Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, абсолютна чемпіонка Європи, світу та Олімпійських Ігор 1996 р. Лілія Олександрівна Подкопаєва;
- Заслужений майстер спорту з плавання, володар п’яти олімпійских медалей Яна Олександрівна Клочкова.

Вони привітали учнів з цим прекрасним святом, побажали успіхів як у навчанні, так і в будь яких справах.

Справжній олімпійський парад, підняття олімпійського прапору, клятва олімпійця, виступи вихованців спортивних секцій, передача олімпійського факела – все як на справжніх олімпійських іграх!

Для учнів 8-9 класів олімпійські чемпіонки дали прес-конференцію, провели фото- та автограф-сесію. Ну а потім було безліч спортивних випробувань, більшість з яких проводились на оновленому реконструйованому стадіоні.

Закінчився день нагородженням учасників та традиційним гімназійним олімпійським майдан’sом – танком всієї школи. Пропонуємо подивитися відео з цього заходу.

Джерело: Київське міське відділення НОК України,
www.kiev-noc.org.ua
Вперед, На Олімп!

Репортаж про проведення V Учнівських Олімпійських Ігор -2013 в стінах нашої гімназії починається з 7-ї хвинини (7:42) в проекті "Вперед, на Олімп" від 19 жовтня 2013 р за підтримки Національного олімпійського комітету України.

(с) Студія "Піонер", ідея - Олег Афанасенко, журналіст - Ганна Афанасенко, режисер - Олександр КоваленкоГоловна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть |
| Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота |
| Психологічна та соціальна робота | Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|